Aanmelden voor onze nieuwsbrief

Onze mensen

IQ healthcare heeft ongeveer 130 medewerkers, waaronder ruim twintig senior onderzoekers met uiteenlopende expertise. IQ healthcare begeleidt zo'n 75 promovendi, met verschillende achtergronden en aandachtsgebieden.
De diversiteit aan expertise en het brede scala aan projecten voor betere patiëntenzorg maakt IQ healthcare uniek.

Management

gert foto.jpg

Prof. Gert P. Westert,
Hoofd IQ healthcare

+ 31 (0) 24 3619620
Gert.Westert@radboudumc.nl
meer informatie >

M. Ouwens

Mariëlle Ouwens, PhD,
Bedrijfsleider, projectleider

+31 (0) 24 8186648
Marielle.Ouwens@radboudumc.nl
meer informatie >

 

Staf

Atsma F.png

Femke Atsma, PhD,
Senior onderzoeker

+31 (0) 24 3615310
femke.atsma@radboudumc.nl
meer informatie >

J. Braspenning

Jozé Braspenning, PhD,
UHD, Senior onderzoeker

+31 (0) 24 3092104
Joze.Braspenning@radboudumc.nl
meer informatie >

 
S. van der Burg

Simone van der Burg, PhD,
Senior onderzoeker

+31 (0) 24 3613359
Simone.vanderBurg@radboudumc.nl
meer informatie >

Elwyn Glyn resized.png

Prof. Glyn Elwyn,

meer informatie >

 
M. Faber

Marjan Faber, PhD,
Senior onderzoeker

+ 31 (0) 24 3613114
Marjan.Faber@radboudumc.nl
meer informatie >

P. Giesen

Paul Giesen, PhD,
Senior onderzoeker

+31(0) 24 3610139
Paul.Giesen@radboudumc.nl
meer informatie >

 
M. Graff

Maud Graff, PhD,
Senior onderzoeker

+31 (0) 24 3616338
Maud.Graff@radboudumc.nl,
meer informatie >

Stef Groenewoud, staffoto

Stef Groenewoud, PhD,
Projectleider

+31 (0) 24 3092150
Stef.Groenewoud@radboudumc.nl
meer informatie >

 
R. Hermens

Rosella Hermens, PhD,
UHD, Senior onderzoeker

+31 (0) 24 8187280
Rosella.Hermens@radboudumc.nl
meer informatie >

M. Hulscher

Prof. Marlies Hulscher,
Hoogleraar Infectie- en ontstekingsziekten

+31 (0) 24 3615305
Marlies.Hulscher@radboudumc.nl
meer informatie >

 
Jeurissen P resized.jpg

Prof. Patrick Jeurissen,
Hoogleraar Betaalbaarheid van de zorg

+31 (0) 24 8186811
Patrick.Jeurissen@radboudumc.nl
meer informatie >

T. Kool

Tijn Kool, PhD,
Senior onderzoeker

+31 (0) 24 8187202
Tijn.Kool@radboudumc.nl
meer informatie >

 
Kole, Jos

Jos Kole, PhD,
universitair docent ‘Beroepsethiek in de gezondheidszorg’

+31 (0) 24 3618831
jos.kole@radboudumc.nl
meer informatie >

Kremer Jan

Prof. Jan Kremer,
Hoogleraar patiëntgerichte innovatie

+31 (0) 24 3619548
Jan.Kremer@radboudumc.nl
meer informatie >

 
M. Laurant

Miranda Laurant, PhD,
Senior onderzoeker

+31 (0) 24 3666270
Miranda.Laurant@radboudumc.nl
meer informatie >

lieshout van j.jpg

Jan van Lieshout, PhD, GP,
Senior onderzoeker

+31 (0) 24 3666264
jan.vanlieshout@radboudumc.nl
meer informatie >

 
R. Nijhuis

Prof. Ria Nijhuis-van der Sanden,
Hoogleraar paramedische wetenschappen

+31 (0) 24 3610137
Ria.Nijhuis-vanderSanden@radboudumc.nl
meer informatie >

GertOlthuis_2015.jpg

Gert Olthuis, PhD,
Universitair docent Medische Ethiek

+31 (0) 24 3655619
gert.olthuis@radboudumc.nl
meer informatie >

 
Riel P van resized.jpg

Prof. Piet van Riel,
Hoogleraar

+ 31 (0) 24 3619529
piet.vanriel@radboudumc.nl
meer informatie >

B. Staal

Bart Staal, PhD,
Senior onderzoeker

+ 31 (0) 24 3613114
Bart.Staal@radboudumc.nl
meer informatie >

 
AY1Y9770_square_250.jpg

Marit Tanke, PhD, senioronderzoeker, plv. hoofd Celsusacademie,
senioronderzoeker

+ 31 (0) 24 3092792
marit.tanke@radboudumc.nl
meer informatie >

Foto klein Martina.jpg

Martina Teichert, PhD,
senior onderzoeker

+ 31 (0) 24 3615305
martina.teichert@radboudumc.nl
meer informatie >

 
Vermeulen Hester 2 klein.jpg

Prof. Hester Vermeulen,
Hoogleraar Verplegingswetenschap

+31 (0) 24 3093231
hester.vermeulen@radboudumc.nl
meer informatie >

Prof.dr. M. Vernooij-Dassen

Prof. Myrra Vernooij-Dassen,
Hoogleraar psychosociale aspecten van zorg voor kwetsbare ouderen

+31 (0) 24 8186464
Myrra.Vernooij-Dassen@radboudumc.nl
meer informatie >

 
Philip van der Wees

Philip van der Wees, PhD,
Senior onderzoeker

+31 (0) 24 361 53 05
Philip.vanderWees@radboudumc.nl
meer informatie >

M. Wensing

Prof. Michel Wensing,
Hoogleraar Gezondheidszorgonderzoek en Implementatiewetenschap

+31 (0) 24 3666264
Michel.Wensing@radboudumc.nl
meer informatie >

 
Hub Wollersheim

Hub Wollersheim, PhD,
UHD, Senior onderzoeker

+ 31 (0) 24 3614808
Hub.Wollersheim@radboudumc.nl
meer informatie >

ReneWolters.jpg

René Wolters, PhD, GP researcher,
senioronderzoeker

+ 31 (0) 24 3666264
rene.wolters@radboudumc.nl
meer informatie >

 
Zegers Marieke_2016.jpg

Marieke Zegers, PhD,
Senior onderzoeker

+31 (0) 24 365 38 81
marieke.zegers@radboudumc.nl
meer informatie >