Aanmelden voor onze nieuwsbrief

Onze mensen

IQ healthcare heeft ongeveer 130 medewerkers, waaronder ruim twintig senior onderzoekers met uiteenlopende expertise. IQ healthcare begeleidt zo'n 75 promovendi, met verschillende achtergronden en aandachtsgebieden.
De diversiteit aan expertise en het brede scala aan projecten voor betere patiëntenzorg maakt IQ healthcare uniek.

Management

AY1Y1058.jpg

Prof. dr. Gert Westert,
Hoofd IQ healthcare

+ 31 (0) 24 3615305
Gert.Westert@radboudumc.nl
meer informatie >

Hidde A resized.jpg

Drs. Anne van der Hidde,
Bedrijfsvoerder

+31 (0) 24 30 92388
anne.vanderhidde@radboudumc.nl
meer informatie >

 

Staf

Afbeelding1.jpg

Inger Abma, PhD,
Senior onderzoeker

+31 (0) 24 36 13537
inger.abma@radboudumc.nl
meer informatie >

Atsma F.png

Femke Atsma, PhD,
Senior onderzoeker

+31 (0) 24 30 93220
femke.atsma@radboudumc.nl
meer informatie >

 
J. Braspenning

Jozé Braspenning, PhD, UHD,
UHD, Senior onderzoeker

+31 (0) 24 30 92104
Joze.Braspenning@radboudumc.nl
meer informatie >

Berden Bart.png

Prof.dr. Bart Berden,
Hoogleraar Organisatie Ziekenhuiszorg

meer informatie >

 
Boenink M.png

Prof.dr. Marianne Boenink,
hoogleraar Ethiek van de gezondheidszorg

+31 (0) 24 30 97704
marianne.boenink@radboudumc.nl
meer informatie >

Bruin M de.jpg (1)

Prof.dr. Marijn de Bruin,
hoogleraar Behaviour Medicine and Health psychology

+31 (0) 24 30 94321
marijn.debruin@radboudumc.nl
meer informatie >

 
Hilly_Calsbeek.jpg

Hilly Calsbeek, PhD, UD, RN (n.p.),
Senior onderzoeker

+ 31 (0) 24 68198
H.Calsbeek@radboudumc.nl
meer informatie >

Cate Katja ten.jpg

Katja ten Cate, PhD,
Universitair docent

+31 (0) 24 3613104
katja.tencate@radboudumc.nl
meer informatie >

 
Dulmen Simone van.jpg

Simone van Dulmen, PhD,
senior onderzoeker

+31 (0) 24 36 68198
simone.vandulmen@radboudumc.nl
meer informatie >

P. Giesen

Paul Giesen, PhD,
senior onderzoeker

+31(0) 24 36 10139
Paul.Giesen@radboudumc.nl
meer informatie >

 
M. Graff

Prof. dr. Maud Graff,
Hoogleraar Ergotherapie

+31 (0) 24 30 98313
Maud.Graff@radboudumc.nl
meer informatie >

Stef Groenewoud, staffoto

Stef Groenewoud, PhD,
projectleider

+31 (0) 24 30 92150
Stef.Groenewoud@radboudumc.nl
meer informatie >

 
Jelle.jpg

Jelle van Gurp, PhD, MA,
Universitair docent, senior onderzoeker

+31 (0) 24 30 98203
jelle.vangurp@radboudumc.nl
meer informatie >

R. Hermens

Rosella Hermens, UHD, PhD,
UHD, senior onderzoeker

+31 (0) 24 81 87280
Rosella.Hermens@radboudumc.nl
meer informatie >

 
Hesselink G resized.jpg

Gijs Hesselink, PhD,
Postdoc onderzoeker

+ 31 (0) 24 36 66264
gijs.hesselink@radboudumc.nl
meer informatie >

Heinen M.jpg

Maud Heinen, PhD,
Senior onderzoeker

+ (0)24 36 19750
maud.heinen@radboudumc.nl
meer informatie >

 
Thomas-Hoogeboom resized.jpg

Thomas Hoogeboom, PhD,
assistant professor, senior onderzoeker

+31 (0)24 36 19529
thomas.hoogeboom@radboudumc.nl
meer informatie >

Huis Anita.jpg

Anita Huis, PhD,
Senior onderzoeker

+31 (0) 24 36 15305
anita.huis@radboudumc.nl
meer informatie >

 
Huisman de Waal G.jpg

Getty Huisman-de Waal, PhD,
Senior onderzoeker

+31 (0) 24 36 19750
Getty.Huisman-deWaal@radboudumc.nl
meer informatie >

M. Hulscher

Prof. dr. Marlies Hulscher,
Hoogleraar Kwaliteit van zorg voor infectieziekten

+31 (0) 24 36 15305
Marlies.Hulscher@radboudumc.nl
meer informatie >

 
Jeurissen P resized.jpg

Prof. dr. Patrick Jeurissen,
Hoogleraar Betaalbaarheid van de zorg

+31 (0) 24 81 86811
Patrick.Jeurissen@radboudumc.nl
meer informatie >

T. Kool

Tijn Kool, PhD,
Senior onderzoeker beleidsrelevante onderzoeken

+31 (0) 24 81 87202
Tijn.Kool@radboudumc.nl
meer informatie >

 
Kole, Jos

Jos Kole, PhD,
Universitair docent ‘Beroepsethiek in de gezondheidszorg’

+31 (0) 24 36 18831
jos.kole@radboudumc.nl
meer informatie >

Kremer Jan

Prof. dr. Jan Kremer,
Hoogleraar patiëntgerichte innovatie

+31 (0) 24 361 8810
Jan.Kremer@radboudumc.nl
meer informatie >

 
Laurant M2.jpg

Miranda Laurant, PhD,
Senior onderzoeker

+31 (0) 24 36 66270
Miranda.Laurant@radboudumc.nl
meer informatie >

lieshout van j.jpg

Jan van Lieshout, PhD, GP,
senior onderzoeker

+31 (0) 24 36 66270
jan.vanlieshout@radboudumc.nl
meer informatie >

 
M. Faber

Marjan Meinders, PhD,
Senior onderzoeker

+ 31 (0) 24 36 13114
Marjan.Meinders@radboudumc.nl
meer informatie >

Thijs_Merkx_4.jpg

Prof. dr. Thijs Merkx,
Hoogleraar trends en patronen in oncologie en zorg

thijs.merkx@radboudumc.nl
meer informatie >

 
R. Nijhuis

Prof. dr. Ria Nijhuis-van der Sanden,
Hoogleraar paramedische wetenschappen

+31 (0) 24 81 87200
Ria.Nijhuis-vanderSanden@radboudumc.nl
meer informatie >

Olthuis G.jpg (2)

Gert Olthuis, PhD, UHD,
Universitair Hoofddocent Medical Humanities

+31 (0) 24 30 98048
gert.olthuis@radboudumc.nl
meer informatie >

 
Riel P van resized.jpg

Prof. dr. Piet van Riel,
Hoogleraar Reumatologie

+ 31 (0) 24 3619529
piet.vanriel@radboudumc.nl
meer informatie >

Smits M 2.jpg

Marleen Smits, PhD,
Postdoc onderzoeker

+31 (0) 24 36 66264
marleen.smits@radboudumc.nl
meer informatie >

 
B. Staal

Bart Staal, PhD,
Senior onderzoeker

+ 31 (0) 24 36 15305
Bart.Staal@radboudumc.nl
meer informatie >

Vermeulen Hester 2 klein.jpg

Prof. dr. Hester Vermeulen,
Hoogleraar Verplegingswetenschap

+31 (0) 24 30 93231
hester.vermeulen@radboudumc.nl
meer informatie >

 
Prof.dr. M. Vernooij-Dassen

Prof. dr. Myrra Vernooij-Dassen,
Hoogleraar psychosociale aspecten van zorg voor kwetsbare ouderen

+31 (0) 24 81 86464
Myrra.Vernooij-Dassen@radboudumc.nl
meer informatie >

Philip van der Wees

Prof. dr. Philip van der Wees, PhD,
Hoogleraar Paramedische wetenschappen

+31 (0) 24 361 53 05
Philip.vanderWees@radboudumc.nl
meer informatie >

 
Hub Wollersheim

Hub Wollersheim, PhD, UHD,
UHD, Senior onderzoeker

+ 31 (0) 24 81 86625
Hub.Wollersheim@radboudumc.nl
meer informatie >

ReneWolters resized 2.jpg

René Wolters, PhD, GP researcher,
senioronderzoeker

+ 31 (0) 24 3610139
rene.wolters@radboudumc.nl
meer informatie >